17.9 C
Alessandria
martedì, Ottobre 19, 2021

Policet serbe rrezojne monumentin shqiptar

Me shum se 200 police serbe te maskuar, kane shembur ne jug te serbise nje monument perkujtimore te ushtrise shqiptare. Ky gjest nuk ben gje tjeter vecse perkeqeson mardhenien mes dy popujve.

Kjo ngjarje ka ndodhur ne Presheve dhe per fat te mire nuk ka pasur asnje incident gjate aktit te prishje se monumentit. Nga kjo ndodhi duket qarte qe mes dy shteteve ka nje tension shume te larte.

 

Redazione

0 0 voti
Valutazione articolo
Subscribe
Notificami
guest
0 Commenti
Inline Feedbacks
Vedi tutti i commenti
- Advertisement -

Popolari

Social

4,523FansMi piace
3,520FollowerSegui
2,512FollowerSegui
Zapping sfoglia PDF online
Zapping Casa sfoglia PDF online
Zapping da Leggere sfoglia PDF online

Ultimi articoli

0
Vorremmo sapere cosa ne pensi, scrivi un commento.x
()
x